خدمات مالی، مالیاتی و حسابداری

در طی سالهایی که در شبکه های اجتماعی حضور داشتم. مکرر از دوستان و همراهان عزیز بهم درخواست همکاری، مشاوره یا ارائه خدمات حرفه ای مالی و حسابداری شد. اما به دلیل تعهدات کاری و مشغله هایی که در کارم داشتم، هیچ وقت نتونستم پاسخ گوی اعتماد دوستان باشم.

حسابگاه

من این شانس رو داشتم که در شرکتهای مختلف از تولیدی و بازرگانی و پیمانکاری و پخش گرفته تا بخش خصوصی و نیمه دولتی کار کنم و به همین خاطر احتمالا تجربیات متنوعی در حوزه های مختلف مالی، قانونی، اداری و منابع انسانی دارم. در پاییز سال ۱۴۰۱ و بعد از نزدیک به ۱۸ سال فعالیت حرفه ای، تصمیم مهمی گرفتم و از کارم استعفا دادم. بعد از اون موسسه خدمات مالی “حساب سنجان آگاه” رو با برند “حسابگاه” ثبت کردم. و الان با گروهی از دوستان مورد اعتماد و کاردرستی که عموما از همکاران سابق من بودن در حال ارائه خدمات مالی  حرفه ای هستم. مسئولیت، مدیریت و پاسخ گویی خدمات با شخص من هست، و کار رو به همراه همکاران عزیزم انجام میدم.

خیلی وقتها وقتی با کار آفرین ها و موسسان شرکتها که صحبت میکنم، عموما میشنوم که از سود و زیان موسسه خبر ندارن، یا نمی دونن بهای تمام شده پروژه هاشون چقدره. خیلی ها از مشکلات مالیاتی و بیمه ای گلایه دارن و عموما زخم خورده قوانین هستن. بعضا با اینکه مطالبات زیادی دارن، اما از کمبود نقدینگی رنج می برنن. من ریشه تمام این مشکلات رو نپرداختن به حسابداری و نبود مدیریت مالی میدونم. چیزی که من خیلی خوب بلدم ساخت نظام مالی شرکت هاست که هم به نیازهای کارفرما پاسخ بده و هم این پاسخ در تطبیق با قوانین کشور باشه.

شروع همکاری

 اگر کسب و کاری دارید یا مدیرعامل یک سازمان هستید و در حوزه خدمات مالی، مالیاتی، حسابداری و منابع انسانی نیاز به مشاوره یا خدمات حرفه ای دارید یا دنبال جای مطمئنی برای برون سپاری خدمات حسابداری میگردید. اینجا جایی هست که ما می توانیم با یکدیگر همکاری داشته باشیم. یادتون باشه من از روی کتاب مدیریت مالی رو یاد نگرفتم و پشت این اقدام ۱۸ سال سابقه شفاف مالی و اداری در رزومه علی ط ساکی وجود داره.

برای شروع همکاری لطفا با شماره ۲۸۴۲۱۱۶۳ تماس بگیرید یا به شماره ۰۹۳۳۲۷۷۲۹۱۸ از طریق اس ام اس، واتس آپ یا تلگرام پیام بدید. همکاران من در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت. و شما می تونید از تجربیات من در زمینه های زیر استفاده کنید:

لیست خدمات

حسابداری

ساخت نظام مالی شرکت

استقرار کنترل‌های داخلی

تنظیم دستورالعمل‌ها

گزارشات مدیریتی ماهانه

مالی

تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی

بودجه‌ریزی عملیاتی

مدیریت تامین مالی

انجام طرح های امکان سنجی

مالیاتی

تطبیق سازمان با محیط قانونی کشور

تنظیم دفاتر قانونی رسیدگی مالیاتی

انجام تکالیف قانونی

حضور در هیات های حل اختلاف

مشاوره کسب و کارها

مشاوره در سازماندهی شرکتهای گروه

مشاوره در امور مالیاتی و تامین اجتماعی

مشاوره در تامین سرمایه

مشاوره در پرسنال برندینگ

نرم افزار

استقرار سیستم های مالی و اداری

ارتقای سیستم های مالی و اداری

تولید نرم افزارهای مالی و اداری

اتوماسیونی کردن فرآیندهای سازمان

تامین اجتماعی

رسیدگی به دفاتر تامین اجتماعی

بیمه کارکنان

دعاوی کارگری

طبقه بندی مشاغل

حسابرسی

حسابرسی صورتهای مالی

حسابرسی افزایش سرمایه

استقرار تیم حسابرسی داخلی

استقرار تیم حسابرسی عملیاتی

منابع انسانی

استخدام، حفظ و ارتقای کارکنان

تنظیم دستورالعمل های منابع انسانی

اجرای برنامه های تقویت برند کارفرمایی

اجرای برنامه های ارزیابی عملکرد