مستر کلاس مدیر مالی

نقشه راه مدیریت مالی

مستر کلاس مدیر ارشد مالی

مستر کلاس مدیر ارشد مالی، اولین و جامع ترین دوره آموزشی مدیریت مالی است که توسط علی ط ساکی اجرا می شود. ایده شکل گیری از زمانی در ذهن من پیدا شد که مشاهده کردمم دوره های مختلف مدیریت مالی بر اساس مباحث مختلف فنی نظیر قوانین موضوعه یا استانداردهای حسابداری در حال اجرا است.

اما دو نکته نظر من را جلب کرد، نخست مدرسان این دوره ها عموما یا از افراد دانشگاهی بدون سابقه جدی اجرایی بودند و یا از استاتید سازمان های امور مالیاتی و تامین اجتماعی بودند. به نظر من خلاء تدریس دوره توسط یک مدیر مالی که تجربه کار جدی آن هم در بخش خصوصی را داشته باشد، احساس می شد. و بجز این یک مبحث بسیار مهم که حتما پیوند دهنده تمام مباحث است جا افتاده بود و ان چیزی نبود بجز مهارتهای نرم! بنابر این تصمیم گرفتم با این پرسش که چه موضوعاتی سبب شده است که تا حد بضاعت احساس موفقیت شخصی در مدیریت مالی بخش خصوصی کنم و چه ابزارهایی در این راه به من کمک کرده است، نسبت به تدوین این دوره اقدام نمودم.

مستر کلاس مدیر ارشد مالی

مستر کلاس مدیر مالی نقشه راه مدیر مالی شدن است و شرکت کنندگان در این دوره به مختصات و مهارت های مورد نیاز یک مدیر مالی پی خواهند برد. این یک دوره برای به دست آوردن تجربه ای دسته اول از کسی که راه مدیر مالی شدن را پیموده است. در این دوره تجربه و چکیده دو دهه کار در حوزه های مختلف مالی، اداری، منابع انسانی، مدیریت و مالیات به شرکت کنندگان ارائه می شود.

سرفصل های مستر کلاس

سرفصلهای مستر کلاس شامل: مهارت های نرم، سازمان دهی و منابع انسانی، کدینگ و بستن حسابها، حقوق و دستمزد، قوانین موضوعه کار، تامین اجتماعی، تجارت، مدنی، مجموعه قوانین حوزه مالیات، صورتخوانی و نسبت های مالی، مجموعه آفیس، استانداردهای کاربردی حسابداری، گردش وجوه نقد و ریاضیات مالی، حسابداری مدیریت، بودجه ریزی و  بهای تمام شده می باشد.

دوره های برگزار شده مستر کلاس

اولین و دومین دوره مستر کلاس در محل دانشکده فنی دانشگاه تهران در تابستان و پاییز سال ۱۴۰۲ برگزار شد. این دوره ها به صورت حضوری و در ۱۰ جلسه ۴ ساعته برگزار شده است. در این دوره ها سعی شد با دعوت از دوستان و اساتید محترم در حوزه های مختلف بر غنای دوره بیفزاییم.

برای اطلاع از دوره های جدید مستر کلاس مدیر ارشد مالی به سایت مربی حسابداری در لینک زیر مراجعه فرمایید:

ثبت نام در مستر کلاس مدیر ارشد مالی

لینک کوتاه مطلب : https://alitsaki.ir/?p=4300
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.