وبینار آموزشی “مالیات به زبان آدمیزاد”

وبینار به سمینار آنلاین گفته می‌شود که با استفاده از اینترنت به صورت زنده و تعاملی در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. همه شرکت کنندگان در وبینار امکان حرف زدن از طریق میکروفن و تصویر را دارند، اما معمولا فقط تصویر سخنران پخش می‌شود و شرکت‌کنندگان صرفا از طریق تایپ، سوالات خود را مطرح می‌کنند.

برای برگزاری وبینار از سایت “اسکای‌روم” استفاده می‌شود. “اسکای‌رومفضایی شبیه برنامه‌های چت دارد، که افراد با نام‌کاربری و رمز امکان ورود به آن را دارند. همچنین ورود به وبینار از طریق گوشی، تبلت، کامپیوتر و لپ‌تاب امکان‌پذیر است.

برای هر وبینار یک گروه واتس‌آپ تشکیل می‌شود و افراد نسبت به تبادل اطلاعات و طرح پرسش‌های خود دراین گروه اقدام می‌نمایند. همچنین پس از پایان وبینار، فیلم آن در این گروه به صورت رایگان ارسال می‌شود.

در مورد وبینار “مالیات به زبان آدمیزاد”

قسمت اول، فضای مالیاتی:

من در این قسمت به جای توضیح مواد قانونی مثل یک عکس هوایی فضای مالیاتی ایران را تشریح می‌کنم.در وبینار فضای مالیاتی، ما با فضای مالیات ستانی سازمان امورمالیاتی، شامل قوانین، جرایم، مشوق‌ها، ابزارها، تکالیف، مودیان، معافیت‌ها، سیستم نظارتی و ترتیب رسیدگی آشنا می‌شویم.

قسمت دوم، مفاد مهم قانون مالیات:

ما در این قسمت ما یک گام به جلو می‌آییم و با تمرکز بر قانون مالیات‌های مستقیم، به مطالعه مواد آن می‌پردازیم .  ترتیب وبینار به این صورت است که من به ترتیب فصل‌های مختلف قانون را توضیح می‌دهم و در هر فصل مواد مهم را ذکر می‌کنم. در خصوص موادی که ابهام موجود است با ذکر مثال توضیح داده خواهد شد.

قسمت سوم، تطبیق:

امروزه پاسخ‌گویی به نهادهای خارج از سازمان، جزئی از وظایف روزمره‌ی هر موسسه‌ای شده است. موسساتی در این چالش موفق هستند که سیستم‌های داخلی خود را با ساز و کار آن نهادها تطبیق دهند. این قسمت کوششی است برای انتقال تجربیات عملی به دست‌اندرکاران این امور برای تطبیق فضای داخلی شرکت با قوانین مالیاتی.

قسمت چهارم، تجربه رسیدگی مالیاتی:

در قسمت آخر در حقیقت تجربه‌های اینجانب از رسیدگی‌های مالیاتی(عملکرد، حقوق، تکلیفی، متمم، ۱۶۹ و ارزش افزوده) ارائه می‌شود. من در این جا نحوه برخورد مناسب و حرفه‌ای با حسابرسان مالیاتی و انتظارات ایشان را توضیح خواهم داد. به طور خلاصه در این وبینار می‌آموزیم که حسابرس مالیاتی به دنبال چیست و ما چگونه باید برای جلسه رسیدگی آماده باشیم.

توضیح اینکه در این وبینار به هیچ عنوان مسائلی که به فرار مالیاتی کمک می‌کند مطرح نخواهد شد، بلکه به تشریح نحوه تعامل با سازمان امور مالیاتی خواهیم پرداخت به طوری که منافع دولت و شرکت  حفظ شود .

این وبینار برای چه کسانی مناسب است

این وبینار در حقیقت مجموع ۴ وبینار “فضای مالیاتی” ، “قانون مالیاتهای مستقیم”، “تطبیق” و “تجربه رسیدگی مالیاتی” است. بنابراین از ابتدا به توضیح مالیات می‌پردازند و برای تمامی گروه‌ها از جمله دانشجویان، حسابدارن و مدیران مالی مناسب می‌باشد.

*روز برگزاری: چهارشنبه تا جمعه ۶ تا ۸ اسفند ماه  

*ساعت برگزاری: ساعت ۱۹

*مدت وبینار: ۴۵۰ دقیقه

*مبلغ ثبت نام: ۱۹۰ هزار تومان

با زدن دکمه پرداخت شما می‌توانید در دوره بالا ثبت نام فرمایید.

 بعد از ثبت‌نام، طی چند روز، توسط آدمین وبینار، به گروه واتس آپ وبینار ملحق خواهید شد.

کامنت

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید